Latest Post

Counter-Strike 1.6 Clean Edition Counter-Strike 1.6 Poland

Cześć!

Zespół CounterStrike16.Com ma przyjemność zaprezentować grę Counter-Strike 1.6.

Counter-Strike 1.6 to gra strzelanka. W Counter-Strike 1.6 istnieją dwie drużyny: Terroryści i Antyterroryści. Na niektórych mapach terroryści muszą podłożyć bombę, a antyterroryści muszą ją rozbroić, a na innych terroryści biorą zakładników, a antyterroryści muszą ich ratować.
Gra Counter Strike 1.6 przypomina prawdziwe życie, w którym terroryści są źli, a antyterroryści są dobrzy. W grze obie drużyny mogą kupować broń i strzelać do swoich przeciwników. Im więcej zabijesz/strzelisz więcej przeciwników, tym lepszy będzie twój wynik i pojawisz się na szczycie dobrych i będziesz zbierać pieniądze na zakup lepszej broni.

To jest Counter-Strike 1.6 i jeśli uważasz, że Ci się podoba, umieściliśmy link na dole strony, skąd możesz pobrać grę. Mamy nadzieję, że gra Ci się spodoba. Życzymy miłej gry!

Obrazy Counter-Strike 1.6 :
Counter-Strike 1.6 Poland Counter-Strike 1.6 Poland Counter-Strike 1.6 Poland Counter-Strike 1.6 Poland Counter-Strike 1.6 Poland Counter-Strike 1.6 Poland Counter-Strike 1.6 Poland

Minimalne wymagania dla gry Counter-Strike 1.6 Poland:

  • 250 MB pamięci RAM
  • Karta graficzna 140 Mb Ram
  • Dysk kosmiczny 460 MB
  • Procesor 1.0 GHz


Ważne:
Jeśli po otwarciu pliku wykonywalnego nie możesz zainstalować gry, wykonaj czynności jak na poniższych obrazkach, aby móc otworzyć i zainstalować grę!

Counter-Strike 1.6 Poland Counter-Strike 1.6 Poland

Pobierz Counter-Strike 1.6 Poland :
Counter-Strike 1.6 Poland - Button Executable

Czyta: Jeśli zostaniesz poproszony o wpisanie kodu podczas otwierania Counter-Strike 1.6 Poland, wypełnij AAAA we wszystkich polach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *